Дата: 26.01.2023 13:36

Зважаючи на повітряну тривогу, сьогодні засідання виконавчого комітету Визирської сільської ради відбулося в укритті. На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих за Україну.

Фото без описуЧленами виконкому визначено перелік об’єктів та видів безоплатних і платних суспільно корисних робіт для відбування порушниками адміністративного стягнення у виді громадських робіт.

Фото без описуЗаслухано звіти про стан роботи із запитами на публічну інформацію та про роботу закладів культури громади за 2022 рік.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Розглянуто ряд соціальних питань, серед яких встановлення статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, а також  надання матеріальної допомоги  при народженні дитини, до ювілейних дат, учасникам бойових дій в Афганістані, на лікування військослужбовців, на поховання та надання одноразової грошової допомоги  родинам загиблих військовослужбовців Євгенія Єрсеїтова та Миколи Скіби.