На Одещині продовжується ліквідація наслідків масштабної аварії у високовольтній мережі

Дата: 09.02.2023 10:55

"На цей час ситуація дещо покращилась. Неймовірними спільними зусиллями нам вдалось подати додатковий обсяг електроенергії на Одеський район та місто Одесу. Саме зараз йде тестування графіків, які ДТЕК має анонсувати не пізніше ніж сьогодні ввечері. Мав розмову з керівником НЕК «Укренерго» стосовно збільшення лімітів для Одеської області. Також завдяки підключенню генераторів до об’єктів критичної інфраструктури і ряду заходів, про які я не можу казати на загал, нам вдалось покращити ситуацію в районі та місті. За ніч по Одеському району трапилось більше ста локальних аварій. Дав доручення негайно відреагувати на кожну з них. Хочу подякувати всім хто працював і продовжує працювати над вирішенням цієї проблеми, а також одеситам, за вашу витримку. Дякую за довіру" - говорить Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.