Визирська громада

Одеська область, Одеський район

Оголошення про набір кандидатів на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу житлово-комунального господарства, взаємодії з правоохоронними органами, НС та оборонної роботи Визирської сільської ради

Дата: 23.02.2023 09:27
Кількість переглядів: 153

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Визирська сільська рада оголошує набір кандидатів на заміщення вакантної посади, а саме:

- спеціаліста 1 категорії відділу житлово-комунального господарства, взаємодії з правоохоронними органами, НС та оборонної роботи Визирської сільської ради.

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади  спеціаліста 1 категорії відділу житлово-комунального господарства, взаємодії з правоохоронними органами, НС та оборонної роботи Визирської сільської ради:

 

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче  бакалавра, вільне володіння  державною  мовою, вміння організовувати та планувати роботу; вміння обґрунтовувати власну позицію; володіння навиками підготовки ділових документів, здатність ефективно взаємодіяти - дослухатися, сприймати та викладати думку, вміння працювати в команді, досвід та вміння працювати з людьми, дотримання правил ділового етикету, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача, досвід роботи з офісними програмами Microsoft (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення. Без вимог до стажу роботи.

Необхідні документи:

1) заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

2) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

3) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

4) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції";

5) копія паспорта громадянина України у формі книжечки з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце проживання або лицьового і зворотного боку паспорта громадянина України у формі картки та документа, що підтверджує місце проживання;

6) копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

7) копія документу про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою;

8) особа, яка бажає взяти участь у відборі, має право додати до заяви про участь в конкурсі додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).

            Документи від кандидатів приймаються  з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Визирської сільської ради за адресою: Одеська область, Одеський район,  с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, 56, Визирська сільська рада, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., п’ятниця з 8-00 до 15-45 год., субота, неділя – вихідні дні.

Телефон для довідок:  (04855) 9-55-35.

Додаткова інформація щодо підготовки до участі у відборі, функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається особисто за зверненням до сектору персоналу Визирської сільської ради.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь