Шановні мешканці Визирської сільської територіальної громади!

Дата: 01.03.2023 09:32

Всеукраїнською асоціацією громад в рамках проекту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) буде здійснюватися передача жителям та домогосподарствам територіальних громад насіння овочевої групи від міжнародних насіннєвих компаній BAYER, Hazera, Enza Zaden, Rijk Zwaan та інших.

Асортимент насіння овочів включає: моркву, цибулю, капусту, томат, огірок, кукурудзу, кавун, диню, редиску.

В рамках проекту ВАГ здійснює збір інформації про потреби громад в насіннєвому матеріалі, а також організує його розподіл, відповідно до запитів та наявності насіння, наданого міжнародними донорами та безкоштовну доставку до громад.

Перевага при передачі насіння буде надаватись жителям деокупованих територій та внутрішньо переміщеним особам.

Заявки приймаються до 2 березня 2023 року включно.

У випадку потреби у насіневому матеріалі, Вам необхідно надати інформацію до відділу земельних відносин Визирської сільської ради, вказавши культуру та кількість (грам).

Після отримання заявок інформація буде передана до ВАГ для подальшої обробки.

Тел.: 048-55-9-55-35

096-63-90-828