Сільський голова Валерій Стоілакі прийняв участь в колегії Одеської районної військової адміністрації

Дата: 01.03.2023 13:42

28 лютого під головуванням начальника ОдРВА Юрія Крука відбулась колегія Одеської районної військової адміністрації. З вступним словом до членів колегії та голів громад Одеського району виступив начальник Одеської ОВА Максим Марченко. Він зробив акцент на основних завданнях, які стоять перед Одеським районом та територіальними громадами району на даному етапі.

❗️Далі відповідно до порядку денного були розглянуті наступні питання:

✅ стан забезпечення захисту цивільного населення в умовах воєнного стану. Формування «Гвардії Наступу» та Стрілецького батальйону «Чорноморська Січ». Проблемні питання здійснення мобілізаційних заходів на території Одеського району;

✅ підсумки виконання бюджетів територіальних громад Одеського району та схвалення звіту про виконання бюджету Одеського району за 2022 рік;

✅ стан забезпеченості об'єктів критичної інфраструктури електрогенераторами для забезпечення стабільної роботи в умовах обмеженої потужності через пошкодження енергетичної інфраструктури в Одеському районі та стан відновлення об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф;

✅ підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Одеської РВА протягом 2022 року та про стан виконавської дисципліни в Одеській РВА.

«Рішенням колегії ми наголосили на основних завданнях, які належить виконати найближчим часом, а саме: виконання мобілізаційних завдань щодо формування «Гвардії Наступу» та Стрілецького батальйону «Чорноморська Січ»; забезпечення взаємодії з керівниками центрів комплектування щодо організації оповіщення та доставки військовозобов’язаних; завершення у найкоротші терміни завдань з забезпечення генераторами основних об’єктів критичної інфраструктури, а також резервом паливно-мастильних матеріалів; здійснення фактичної перевірки стану готовності укриттів у закладах освіти та охорони здоров’я.

Окрім того ми тримаємо на контролі готовність усіх Пунктів Незламності, які наразі перебувають у режимі «сплячих» на випадок можливих блекаутів.

Підводячи підсумок, хочу зазначити: завдань перед нами дуже багато, вони складні й дуже відповідальні. Але для нас є справою честі витримати всі виклики сьогодення й перемогти ворога, забезпечивши стабільну життєдіяльність району, подальшу його відбудову і розвиток» - відзначив начальник Одеської РВА Юрій Крук