Для фахівців із соціальної сфери проведено навчання на тему: «Надання безоплатної психологічної допомоги особам, які звільняються або звільнені з військової служби, членам сімей таких осіб та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам

Дата: 07.03.2023 12:25

6 березня 2023 року директором Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради – Хараїм Людмилою Володимирівною було взято участь у онлайн нараді з метою обговорення питання щодо навчання фахівців із соціальної сфери на тему: «Надання безоплатної психологічної допомоги особам, які звільняються або звільнені з військової служби, членам сімей таких осіб та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України».

Нараду було проведено директором Одеського обласного центру соціальних служб – Пашко Ольгою Миколаївною.