Визирська громада

Одеська область, Одеський район

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ДП ВОРЛД ТІС ПІВДЕННИЙ»

Дата: 14.03.2023 10:50
Кількість переглядів: 79

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДП ВОРЛД ТІС ПІВДЕННИЙ» (ТОВ «ДП ВОРЛД ТІС ПІВДЕННИЙ», код ЄДРПОУ – 37468475, юридична адреса: 67543, Одеська обл., Одеський р-н, с. Визирка,  вул. Ставніцера Олексія, буд. 60, тел. 093-083-06-27, Viacheslav.Onyshchuk@dpworld.com) - контейнерний термінал, який  виконує навантажувально-розвантажувальні, складські роботи, займається перевалкою контейнерів, навалювальних та генеральних вантажів. Розташоване за адресою: Одеська обл., Одеський р-н, с. Визирка, вул. 1-й км автодороги на морський торгівельний порт «Южний», буд. 1І та 1У.

З метою отримання дозволу на викиди існуючого об’єкта, проведена інвентаризація джерел викиду, на підставі результатів яких розроблені документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

 Згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» дана діяльність не підлягає оцінці впливу на довкілля.

При роботі виробництв та технологічного  устаткування  основними джерелами впливу на атмосферне повітря є перевалка нікелевої руди, ільменіту, гарячебрикетованого заліза та глини, робота дизельгенераторів та ДВЗ кранів. Об’єм викидів забруднюючих речовин складає близько 23,7 т/рік (без врахування діоксиду вуглецю). Основні забруднюючі речовини – тверді речовини, оксиди вуглецю, сірки та азоту, вуглеводні насичені. Ступінь впливу об’єкту на атмосферне повітря незначний.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не передбачаються, так як виробництва та технологічне  устаткування,  на  яких  повинні   впроваджуватися найкращі  доступні  технології та методи керування на об’єкті відсутні. Природоохоронні заходи щодо скорочення викидів не передбачаються та  раніше не встановлювались. Пропозицій щодо дозволених обсягів викидів надані для всіх інших джерел та відповідають законодавству, тому не потребують поетапного  зниження  викидів.

Зауваження та пропозиції від громадськості слід направляти протягом 30 календарних днів з дня публікації до Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Канатна, 83. Тел. 048 728 35 52, ecolog@odessa.gov.ua

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь