Інформація щодо отримання насінневого матеріалу
Шановні мешканці Визирської громади!
Всеукраїнською асоціацією громад (далі ВАГ) в рамках проекту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) було заплановано передачу жителям та домогосподарствам територіальних громад насіння овочевої групи від міжнародних насіннєвих компаній BAYER, Hazera, Enza Zaden, Rijk Zwaan та інших.
Визирською сільською радою до 08.03.2023 року (включно) збиралися заявки (щодо потреби в насінневому матеріалі), які було передано до ВАГ.
Наразі Визарська сільська рада отримала від ВАГ інформацію щодо здійснення процедури отримання насінневого матеріалу від насінневих компаній та його розподілу між учасниками проекту для подальшої безкоштовної передачі домогосподарствам через територіальні громади.
Про подальші дії ВАГ в рамках даного проекту, Визирська сільська рада повідомить громаду додатково.