"ГВАРДІЯ НАСТУПУ" ПРОХОДИТИМЕ ПІДГОТОВКУ ПРОТЯГОМ 2-4 МІСЯЦІВ

Дата: 10.03.2023 14:27

Штурмові бригади "Гвардії наступу", які готуються у складі Нацгвардії, проходитимуть підготовку протягом 2-4 місяців і лише потім підрозділи будуть залучені до бойових дій.

"Коли пройде повний етап підготовки і бойове злагодження ротно-батальйонного рівня, може йтися про залучення їх до виконання задач на полі бою. Це залежатиме від того задуму, який матиме військово-політичне керівництво щодо застосування цих штурмових бригад – на якому напрямі, в якому обсязі.Наразі йдеться про їхнє повне комплектування і якісну підготовку, вона триватиме 2-4 місяці" – заявив спікер Нацгвардії Руслан Музичук.

За словами Музичука, у складі МВС формується 8 таких бригад, із них 6 – у складі Нацгвардії. Наразі з моменту старту кампанії майже 1000 кандидатів, які подали заявку до штурмових бригад саме Нацгвардії та пройшли необхідні етапи відбору – вже зараховані до строю.

Дізнатися інформацію про вступ до штурмових бригад швидкого реагуванння: www.storm.mvs.gov.ua

Долучайся до Гвардії наступу
✍️заповнюй анкету кандидата на сайті або в ЦНАПІ найближчого міста 🏢

☎️ Консультації можна отримати на гарячій лінії: 0800 100020.