РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Дата: 26.03.2023 18:26

Сьогодні в Дмитрівському будинку культури, за підтримки Дмирівського волонтерського центру спільно з Визирською сільською радою, пройшов благодійний захід "РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" . Мета заходу - збір коштів  на придбання двох кевларових касок та двох пар тактичних навушників для дмитрівчан, які нині несуть службу у лавах ЗСУ.

«Тільки об'єднавшись, ми можемо наближати переможний день. Постійна кропітка праця, допомога нашим Захисникам та віра в світле майбутнє України - ось що має мотивувати нас сьогодні», - сільський голова Валерій Стоілакі.

Всі присутні мали змогу насолодитися виступами вокалістів та танцівників Дмитрівського та Визирського будинків культури, прийняти участь в аукціоні та безпрограшній лотереї, до організації яких долучилися Любопільський та Кордонський будинки культури.

Родзинкою заходу став яскравий виступ учасників Музичного Батальону гурту "Друже Музико".

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Щиро дякуємо всім за небайдужість!  Спільними зусиллями вдалося зібрати 16235 гривень!

Все обов’язково буде Україна!