Дата: 29.03.2023 16:07

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Визирської сільської ради,  на якому було розглянуто 16 питань порядку денного.

Членами виконкому затверджено план роботи по організації робіт з благоустрою, озелененню та наведенню належного санітарного стану на території громади  у 2023 році.

Фото без описуЗаслухано звіт про стан медичного обслуговування на території Визирської громади.

Фото без описуФото без описуТакож розглянуто ряд соціальних питань, серед яких затвердження висновку про доцільність повернення  малолітньої дитини до матері,  продовження строку перебування  малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, у дитячому державному закладі, а також  надання матеріальної допомоги  при народженні дитини, до ювілейних дат, на лікування  військовослужбовців, матеріальної допомоги ліквідаторам та потерпілим І категорії від  аварії на Чорнобильській АЕС.