Шановні керівники підприємств!

Дата: 06.04.2023 15:35

Пропонуємо Вам вжити заходів з питань погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, податків та зборів, а також просимо звернути увагу на нарахування заробітної плати своїм працівникам та проводити виплати в розмірі не менше мінімального розміру, встановленого законодавством.

З метою працевлаштування та створення нових робочих місць, зокрема для внутрішньо переміщених осіб, пропонуємо Вам налагодити співпрацю, а саме:  надавати інформацію щодо вакантних місць та реальної потреби у працівниках та спеціалістах  для подальшого заповнення відповідної google форми, що надасть змогу прискорити процес пошуку спеціалістів.

Інформацію просимо надавати  головному спеціалісту з питань економіки, перспективного розвитку територій, інвестицій  та міжнародного співробітництва Визирської сільської ради  - Буряковській Ліні Сергіївні ( тел. +38 067 922 80 60) .