Дата: 27.04.2023 14:13

Сьогодні під керівництвом сільського голови Валерія Стоілакі відбулося чергове засідання виконавчого комітету Визирської сільської ради,  на якому було розглянуто 12 питань порядку денного. Фото без опису
Членами виконкому заслухано звіт про виконання  бюджету Визирської  громади за І квартал 2023 року, про організацію роботи з розгляду звернень громадян протягом  3 місяців 2023  року.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Про заплановані заходи до Міжнародного дня захисту дітей на території  громади  у 2023 році.

Також розглянуто ряд соціальних питань, серед яких надання матеріальної  допомоги:
-  при народженні дитини;
- до ювілейних дат;
- до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;
- сім’ям зі статусом «багатодітна сім’я» та дітям, які знаходяться під опікою/піклуванням до Дня сім’ї, на лікування  військовослужбовців;
- на поховання.

Прийнято рішення про надання матеріальної допомоги  на поховання та одноразової грошової допомоги  родині загиблого військовослужбовця Віталія Семибратова.