До уваги аграріїв та власників пасік!
Дата: 09.05.2023 13:58
Кількість переглядів: 264
10 травня о 10-й годині у приміщенні Визирського будинку культури відбудеться нарада-навчання з питань поводження з пестицидами і агрохімікатами, дотримання відповідних правил з безпечного використання пестицидів та агрохімікатів.
Визирською сільською радою на нараду запрошено представника Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.
Прохання до керівників підприємств взяти участь у даному заходів або направити своїх представників.
Питання важливе, так як з території отг відбуваються масові звернення та скарги громадян до ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, в тому числі з питання загибелі бджіл.