До відома осіб похилого віку, осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф

Дата: 12.05.2023 11:43

На  виконання  постанови  Кабінету  міністрів  України   від  21.03.2023  року  №248 «Деякі  питання  реалізації  експериментального  проекту  з  надання  в  закладах  охорони  здоров’я,  які  належать  до  сфери  управління  Міністерства  соціальної  політики,  окремих  соціальних  послуг  деяким  категоріям  осіб,  які  перебувають  у  складних  життєвих  обставинах»,  Визирська  сільська  рада  доводить  до  Вашого  відому,  що  на  базі  Спеціалізованого  Трускавецького  санаторію «Батьківщина»  та  Спеціалізованого  Миргородського  санаторію «Слава»,  в  межах  експериментального  проекту  передбачено  безкоштовне  надання  окремих соціальних  послуг  в  закладах  охорони  здоров’я,  які  належать  до  сфери  управління  Міністерства  соціальної  політики  України,  таких  як:

• підтримане  проживання;
  • надання  притулку;
  • догляд  стаціонарний;
  • соціальна  адаптація

Прийом  документів здійснюється  відділом  соціального  захисту  населення в  приміщенні  Визирської  сільської  ради  за  адресою:

67543, Одеська обл.,

Одеський район, село Визирка,