Привітання голови громади Валерія Стоілакі

Дата: 14.05.2023 08:00

У День Матері ми дякуємо нашим Мамам за любов, підтримку, сльози та переживання, які відчуваємо впродовж життя.

Ми розділяємо невимовний біль і горе Українських Матерів, чиї сини та доньки віддали життя у цій жахливій війні. Віддали найцінніше — за Україну.

Вдячні Мамам за те, що виховали справжніх патріотів. Дякуємо Мамам, які захищають Україну від російського загарбника заради українських дітей.

І ми дякуємо Мамам, які дарують нове життя, попри жахливу війну. Тим, хто заспокоює дитя під час сирен, захищає міцними обіймами у бомбосховищах і чия любов лікує будь-який дитячий страх.

Дорогі Мами, нехай кожна хвилина життя буде сповнена любов'ю та радістю! Нехай ваше материнське серце не знає смутку. Нехай діти радують успіхами та турботою! Добра вам і радісного материнства! З Днем Матері!

З повагою, Визирський сільський голова Валерій СТОІЛАКІ