З Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 08:15

Дорогі діти!

В перший день літа ми традиційно відзначаємо День захисту дітей.

На жаль, цього року це свято в Україні знову проходить в умовах повномасштабної війни. Нема дитини, долі якої сьогодні не торкнулася нинішня ситуація. Навіть сьогодні, у такий, здавалося б, світлий день, рф підступно вночі вбиває двох діток у Києві...

Я хочу побажати дітям Визирської громади та всієї України міцного духу та незламності в цей важкий період. Ви наші маленькі герої. Ви стикаєтеся з труднощами, але не зважаючи на це, ви залишаєтеся сильними і надійними опорами для своїх рідних. Бажаю вам, діти, зберігати свою невинність, радість і усмішки навіть у важкі моменти. Нехай ваші серця будуть наповнені любов'ю, сподіванням та надією. Завжди пам'ятайте, що майбутнє належить вам, і ваш внесок у будівництво мирного світу є безцінним.

Ви - найцінніший скарб, і ваше щастя - наша найбільша мета. Хай кожен день наповнюється посмішками і незабутніми моментами.

З повагою , Визирський сільський голова Валерій СТОІЛАКІ