Заклади культури Визирської громади відкрили низку заходів до Дня захисту дітей (фоторепортаж)

Дата: 01.06.2023 21:06

Традиційно початок літа для закладів культури - це найбільш насичена пора для роботи. Відкривав цей "сезон" свят - День захисту дітей. І завжди це були яскраві та насичені програми з аніматорами та купою веселощів. Але повністю змінило роботу повномасштабне вторгнення рф на територію України. Діти сьогодні - це маленькі очевидці війни та звірств. А бачити це вони не повинні.

Головна задача сьогодні для старшого покоління - дати дітям хоч невеличку можливість прожити те, що в них відібрали. А це - щасливе дитинство. Тож заклади культури трішки розважили малечу.

1 червня старт дитячим заходам дав Калинівський сільський будинок культури.

Далі естафету прийняв Любопільський сільський будинок культури.

Одночасно з Любополем дитяче свято розпочалося у Дмитрівському сільському будинку культури.

А трішки пізніше - у Зорі Труда та Новій Вільшанці.

Завершив естафету 1 червня Першотравневий сільський будинок культури.

А вже завтра, 2 червня, на захід запрошують Визирський та Кордонський будинки культури. Старт у Визирці - о 15:30, у Кордоні - об 11:00.
Зазначимо, що всі заходи, присвячені Дню захисту дітей, проводяться за підтримки Визирської сільської ради, депутатської групи "Команда Розвитку" та місцевих підприємців.