Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення питання співробітництва територіальних громад

Дата: 08.06.2023 10:46

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення питання  співробітництва територіальних громад, а саме між Красносільською сільською територіальною громадою Одеського району Одеської області та Визирською сільською територіальною громадою Одеського району Одеської області  у сфері надання інклюзивних послуг у формі  делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів

Організатор громадського обговорення – Визирська сільська  рада  Одеського району Одеської області

Мета громадського обговорення: Врахування думки мешканців Визирської сільської територіальної громади  щодо можливості співробітництва між Визирською сільською територіальною громадою Одеського району Одеської області та Красносільською сільською територіальною громадою Одеського району Одеської області у сфері надання інклюзивних послуг у формі  делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів.

З метою забезпечення проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку осіб, надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг, забезпечення психолого педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами Визирською сільською радою було створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр».

Сутність співробітництва полягає у тому, що територіальні громади на договірній основі об’єднують свої зусилля та ресурси для вирішення існуючих проблем власного розвитку. Кінцевою метою співробітництва є підвищення якості життя членів громади.

Головний зміст співробітництва полягає у тому, що його необхідно розглядати як ефективний інструмент покращення якості надаваних послуг, удосконалення менеджменту органів місцевого самоврядування, а також як «перехідну» форму в процесі реформування в Україні місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Співробітництво територіальних громад у даній сфері та  формі має на меті:

• посилити позицію для залучення зовнішніх ресурсів (гранти, субсидії тощо)
  • посилює переговорні позиції відповідних органів місцевого самоврядування, зокрема, у питаннях збільшення кількості користувачів/отримувачів послуг;
  • збільшує «власні» інвестиційні ресурси територіальних громад шляхом об’єднання їх з обмеженими фінансовими ресурсами інших громад.

Формат, строк проведення громадського обговорення

Громадське обговорення проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до16.06.2024 (включно). Громадське обговорення заплановано провести у формі  узагальнення отриманих зауважень та пропозицій від громадян.

Отримати консультацію, надати пропозиції та зауваження можна у письмовому вигляді до:

1. Визирської сільської ради особисто або поштою за адресою: 67543, Одеська обл., Одеський р-н, с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, буд. 56; та на електрону адресу Визирської сільської ради: vizirkarada@ukr.net
  2. Відділ освіти, молоді  та спорту Визирської сільської ради особисто або поштою за адресою: 67541, Одеська обл., Одеський р-н, с. Першотравневе, вул. Миру, 5; та на електронну адресу відділу освіти: voms43187500@ukr.net

Пропозиції, розповсюджені через соціальні мережі, до уваги братися не будуть.

Місцезнаходження організатора громадського обговорення

67543, Одеська обл., Одеський р-н, с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, буд. 56, e-mail- vizirkarada@ukr.net

Прізвище та ім’я відповідальної особи: начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради – Харламбова Валентина Олександрівна

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційних веб-сайтах Визирської сільської ради та відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради,  у строки, передбачені чинним законодавством України.