На позачерговій сесії Визирської громади визначено напрями спрямування залишків бюджетних коштів

Дата: 23.06.2023 08:23

22 червня 2023 року під керівництвом секретаря сільської ради  Івана Ососкала відбулося пленарне засідання  позачергової сесії Визирської сільської ради.

Депутатами сільської ради погоджено першочергові напрями спрямування залишків бюджетних коштів станом на 01.01.2023 року. Основними з яких є:

• капітальний ремонт частини будівлі сільської ради з благоустроєм прилеглої території с.Першотравневе;
  • кошти для потреб 41 бригади;
  • облаштування зручностей для осіб з інвалідністю сервісного центру №5147;
  • придбання паливно-мастильних матеріалів для поліцейського офіцера громади.

За рахунок залишку коштів від відшкодування втрат грошові активи направлено на розробку робочих проектів землеустрою щодо інвентаризації земель.

Врахований перерозподіл бюджетних призначень відповідно до внесених змін до програми "Визирське джерело". А у зв’язку з поточною ситуацією і неможливістю виконання заходів, передбачених програмою розвитку туризму та промоції раніше, виділені кошти направлено на придбання предметів та матеріалів відповідно до програми розвитку культури Визирської сільської територіальної громади.

Фото без описуФото без опису

Додатково затверджено асигнування, за рахунок субвенцій на:

-  забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів;

- виконання окремих заходів з реалізації соціального проекту "Активні парки».

Також відділ освіти молоді та спорту в рамках співробітництва з ЮНІСЕФ отримав  грошову допомогу на придбання обладнання  і предметів довгострокового користування.

Фото без описуФото без опису

Депутатами були розглянуті майнові питання щодо закріплення майна  на балансі установ та комунальних підприємств сільської ради та низку земельних питань.