На засіданні виконавчого комітету Визирської сільської ради розглянуто ряд соціальних питань

Дата: 23.06.2023 13:44

22 червня 2023 року під керівництвом секретаря Визирської сільської ради  Івана Ососкала відбулося засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 22 питання порядку денного.

Членами виконкому заслухано звіт про роботу закладів освіти Визирської громади та про роботу по благоустрою, озелененню та наведенню належного санітарного стану на території громади  у 2023 році.

Також розглянуто ряд соціальних питань, серед яких надання матеріальної  допомоги при народженні дитини, до ювілейних дат, на лікування  військовослужбовців, про надання матеріальної допомоги  на поховання та одноразової грошової допомоги  родині загиблого військовослужбовця Миколи Налапка.

Прийнято рішення про позбавлення батьківських прав громадянина по відношенню до малолітніх дітей, про влаштування неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, до дитячого державного закладу на повне державне забезпечення.