У Визирці відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України (фоторепортаж)

Дата: 28.06.2023 15:00

Сьогодні з нагоди державного свята Дня Конституції України Грамотами Визирської сільської ради нагороджено жителів громади, які активно займаються волонтерською діяльністю, та кращих працівників закладів освіти, культури, охорони здоровʼя та житлово-комунального господарства Визирської громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуТакож Грамотами Одеської районної адміністрації нагороджено начальника відділу-головного бухгалтера Анжелу Фадєєву та бібліотекаря Калинівської сільської бібліотеки Надію Шепотиненко.