Духові оркестри Визирської громади вибороли призові місця на обласному фестивалі

Дата: 03.07.2023 15:25

Фото без описуФото ОФДО "Срібні сурми" 2021р.

У фестивалі взяли участь 13 духових оркестрів та бизько 200 учасників з 12 територіальних громад Одещини.
Дорослі оркестри:
Гран-прі Зразковий духовий оркестр «Визирські сурми» Будинку культури с.Визирка, керівник Степан Скочипець.
Цікавий різноманітний репертуар українських композиторів. Чудове, виконання творів.

І місце Зразковий духовий оркестр «Першотравневі гусари» Будинку культури с.Першотравневе Визирської територіальної громади, керівник Григорій Маньківський.

Злагоджений оркестр. Гарне виконання програми дефіле.
2 місце Духовий оркестр Кодимського центрального будинку культури, керівник Василь Барановський.
Добре зіграний колектив. Відчувається ансамбль.
 3 місце Народний духовий оркестр Ренійської філії КЗ «Центр культури та дозвілля Ренійської міської ради», керівник Михайло Тєтрадов.
Репертуар колективу направлений на розвиток української духової музики.

Дитячі оркестри:
1 місце не присуджувалось.
 2 місце Духовий оркестр філії села Білолісся КЗ «Татарбунарська музична школа», керівник Іван Славенко.
Сучасний тематичний репертуар. Злагоджена гра оркестрантів.
3 місце Духовий оркестр Тарутинської музичної школи, керівник Сергій Сараїн.
Цікава та різноманітна програма.

Що об’єднує оркестри, які взяли участь у фестивалі: майже  всі колективи вбрані у національні костюми та різноманітність творів українських авторів.
За підсумками фестивалю, розпочата робота над створенням збірки українських творів для духових оркестрів. Збірка буде складатись  з творів, які виконувались на фестивалі та наданих коледжем культури та мистецтв ім.К.Ф.Данькевича.

Журі обласного фестивалю духових оркестрів «Срібні сурми»
Голова журі  - Познанський Петро Дмитрович, викладач фахового коледжу  культури і мистецтв ім. К.Ф. Данькевича
Члени журі:
Діденко Микола Олександрович - завідувач науково - методичного відділу
Левицький Михайло Степанович – звідуючий культурно-дозвіллєвим сектором відділу народної творчості, фольклору та етнографії
Дмитрик Денис Вікторович – провідний методист відділу НТФТЕ

За матеріалами ООЦУК