Фортеці України: симфонічний оркестр Южненської школи мистецтв презентував нову програму у Визирській громаді

Дата: 08.07.2023 11:59

Відділ інструментів симфонічного оркестру Южненської школи мистецтв виступив у Визирському будинку культури із новою концертною програмою “Фортеці України”.

Фото без описуФото без описуФото без опису

У програмі представлені і твори українських композиторів у класиці, і аранжування сучасних композицій від викладачки школи мистецтв Надії САФРОНОВОЇ. Автори концерту — родина відомих южненських музичних педагогів Роман і Тетяна ВАСИЛЕНКИ. У ньому взяли участь учні та випускники школи мистецтв різних років.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Музиканти зіграли попурі українських композицій, яке завершив гімн України. Апогеєм виступу стала премʼєрна композиція для колективу — популярна пісня гурту “Антитіла” “Фортеця Бахмут” в потужному аранжуванні Надії САФРОНОВОЇ. У композиції є й речитативна частина від Романа ВАСИЛЕНКА.