Фортеці України: симфонічний оркестр Южненської школи мистецтв презентував нову програму у Визирській громаді
Дата: 08.07.2023 11:59
Кількість переглядів: 404
Відділ інструментів симфонічного оркестру Южненської школи мистецтв виступив у Визирському будинку культури із новою концертною програмою “Фортеці України”.
У програмі представлені і твори українських композиторів у класиці, і аранжування сучасних композицій від викладачки школи мистецтв Надії САФРОНОВОЇ. Автори концерту — родина відомих южненських музичних педагогів Роман і Тетяна ВАСИЛЕНКИ. У ньому взяли участь учні та випускники школи мистецтв різних років.
Музиканти зіграли попурі українських композицій, яке завершив гімн України. Апогеєм виступу стала премʼєрна композиція для колективу — популярна пісня гурту “Антитіла” “Фортеця Бахмут” в потужному аранжуванні Надії САФРОНОВОЇ. У композиції є й речитативна частина від Романа ВАСИЛЕНКА.