З жителями Визирської громади проведено профілактичні бесіди щодо дотримання правил протипожежної безпеки

Дата: 13.07.2023 16:31

Відповідно до листа Національної соціальної сервісної служби України від 03.07.2023 №0000-030102-5/16009-2023/25105 щодо виявлення та перевірки надавачів соціальних послуг недержавного сектору, 12 липня 2023 року робочою групою з питань функціонування надавачів соціальних послуг державного та недержавного секторів на території Визирської сільської територіальної громади було здійснено виїзд комісії у складі:

• заступника голови комісії Визирської сільського голови, директора ЦНСП Визирської сільської ради;
  • завідувачки відділення соціальних послуг за місцем проживання  та натуральної, грошової допомоги ЦНСП;
  • начальника ССД Визирської сільської ради;
  • спеціаліста 1 категорії відділу соціального захисту населення Визирської сільської ради;
  • головного  інспектора ВЗНС Южненської ТГ Одеського району ОРУ ГУ ДСНС України в Одеської області;
  • старости Кордонського  старостинського округу та старшого дільничного офіцера поліції відділення поліції  № 3 Одеського районного управління № 2 ГУНП в Одеській області.

Під час перевірки вищезазначених об’єктів було проведено профілактичну бесіду щодо дотримання правил протипожежної безпеки та рекомендовано звернутися до Департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації з клопотанням про включення до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.