Перевірте розвиток своєї дитини!

Дата: 20.07.2023 17:19

Фото без описуФото без опису

18 липня 2023 року завідувачем та фахівцями із соціальної роботи відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради було взято участь у онлайн семінарі на тему:  «Впровадження та розвиток послуги раннього втручання».

Послуга раннього втручання - міждисциплінарна, сімейно-центрована комплексна послуга, яка поєднує медичну, психологічну, соціальну та освітню складові, спрямовується на раннє виявлення та профілактику порушень у дітей, покращення їхнього розвитку, підвищення якості їхнього життя, супровід і підтримку сімей з дітьми, у яких виявлено порушення розвитку.

Для виявлення проблем розвитку дитини батьками або фахівцями проводиться безкоштовний онлайн опитувальник, який допоможе визначити критичні зміни або симптоми, які вказують на порушення розвитку дитини раннього віку. Результат опитування оцінюється  самостійно особою, що його заповнює.

Онлайн семінар проведено представниками Одеського обласного центру соціальних служб спільно з Одеським обласним методичним центром раннього втручання.