На позачерговій сесії Визирської громади затверджено звіт про виконання бюджету за І півріччя 2023 року

Дата: 07.08.2023 14:30

04 серпня 2023 року під керівництвом сільського голови  Валерія Стоілакі відбулося пленарне засідання  позачергової сесії Визирської сільської ради.

Депутатами сільської ради підтримано внесення змін та доповнень до ряду програм, серед яких цільова програми «Безпечна Визирська громада» та  комплексна програма розвитку освіти.

Погоджено рішення щодо перейменування вулиці Гагаріна у Новій Вільшанці, 40 років Перемоги і 1-го Травня у Калинівці.

Розглянуто ряд земельних питань та затверджено звіт про виконання  бюджету за І півріччя 2023 року.

Доходи бюджету Визирської територіальної громади склали 167 339,4 тис грн. Виконання плану загального фонду місцевого бюджету, без урахування трансфертів, склав 95,0 %. Видатки Визирської територіальної громади за І півріччя 2023 року  склали  – 170 207,4  тис. грн.