Підготовка закладів освіти до нового навчального року

Дата: 18.08.2023 11:28

Підготовка закладів освіти до нового навчального року, забезпечення безпечних умов здійснення освітнього процесу - головне завдання освітян громади.

15-16 серпня комісією, створеною відділом освіти, здійснено виїзди до всіх закладів освіти з метою моніторингу стану їх готовності до навчального року.

Звичайно, в кожному закладі є нагальні питання, які потребують термінового вирішення. Але, на даний час, в зв'язку з введенням воєнного стану, фінансування закладів освіти обмежено та першочергово здійснюється на створення безпечних умов учасників освітнього процесу - будівництво, ремонт та облаштування укриттів.

На сьогодні в громаді тривають роботи з капітального ремонту укриттів Першотравневого ліцею та Кордонської гімназії, ведуться роботи з будівництва нових модульних укриттів Дмитрівської, Калинівської та Любопільської гімназій.

Відділом освіти спільно з керівниками закладів освіти, за підтримки Визирської сільської ради, в межах можливостей здійснено підготовку до навчального року. На даний час проводиться робота з організації харчування дітей. В Калинівській та Любопільській гімназії ведеться підготовка до відкриття "Класів безпеки".

Освітяни громади і надалі спрямовуватимуть свою роботу на створення умов для забезпечення стабільної та ефективної роботи закладів освіти, належного рівня їх утримання.