Будівництво водогону для водозабезпечення с.Іванове, с.Першотравневе та смт Доброслав Лиманського району Одеської області

Дата: 29.08.2023 16:36

Даний проект має на меті забезпечити с.Іваново,с.Першотравневе та смт.Доброслав централізованим водопостачанням та подачею якісної води споживачам в необхідній кількості.

Планується прокладання 2092 метри інфраструктурних мереж,що забезпечить близько 8 тис. жителів трьох громад-сусідок доступу до централізованого водопостачання.

Основні заходи, які передбачає проєкт:

Будівництво насосної станції,встановлення резервуарів з чистою водою;споруда фільтрації-поглиначів;будівля електролізної,прохідна;комунікації,колодязі,камери;залізобетонні майданчики з благоустроєм території.

На даний момент Визирська СТГ та Красносільська СТГ уклали договір щодо проектних робіт.

Термін реалізації проекту:  орієнтовно 24 місяців

Обсяг фінансування: орієнтовно 300 млн.грн