Будівництво стадіону в селі Визирка Лиманського району Одеської області

Дата: 29.08.2023 16:41

Фото без описуФото без описуФото без опису

Проблемними питаннями галузі фізичної культури та спорту в Визирській СТГ залишається слабкий розвиток спортивної інфраструктури та незадовільний стан спортивної інфраструктури. Гостро поставлене питання щодо залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом. На даним момент в селі Визирка проживає молоде покоління нашого майбутнього - діти від 0 до 6 років – 59 дітей, від 6 до 18 років – 216 дітей; активна молодь та працездатні – 635 осіб та найвразливіша  категорія людей, які потребують рухової активності задля профілактики захворювань від 61 і старше років - 364 особи.

Світовий досвід показує ,що рухова активність людини протягом усього життя запобігає захворюванню та поліпшує стан здоров’я ,тож, реалізація даного проекту забезпечить надання якісних послуг населенню, розвиток мережі спортивних та фізкультурно – оздоровчих споруд та зміцнить здоров’я населення в цілому.

Очікувальні результати:

• Долучення до занять фізкультурою і спортом більшої кількості населення громади та регіону в цілому.
  • Проведення масових фізкультурно-оздоровчі заходів, районні та обласні змагання.
  • Проведення популяризації здорового образу життя та фізичної активності.
  • Залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом, шляхом проведення змагань поважного віку;

Термін реалізації проекту: 12 місяців

Обсяг фінансування:  76456,603 тис. грн.