На засіданні виконкому у Визирці прийнято ряд важливих для громади питань

Дата: 30.08.2023 13:31

Сьогодні під керівництвом сільського голови  Валерія Стоілакі відбулося засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 22 питання порядку денного.

Членами виконкому затверджено склад робочої групи з питань формування проекту бюджету Визирської громади на 2024 рік та план заходів з підготовки даного проекту.

Заслухано звіти про стан роботи із запитами на публічну інформацію, про заходи з дотримання громадського порядку та протипожежної безпеки на території громади.

Схвалено рішення про готовність закладів освіти до нового 2023-2024 навчального року.

Затверджено персональний склад робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Визирської громади, а також план заходів з реалізації у 2023 і 2024 роках у громаді створення безбар’єрного простору на період до 2030 року.

Створено комісії з обстеження пошкодженого або знищеного нерухомого майна внаслідок здійснення військової агресії рф на території Визирської  громади та розгляду питань щодо надання компенсації.

Затверджено створення мультидисциплінарної команди для догляду вдома мешканців громади, які мають у тому потребу.

Також розглянуто ряд соціальних питань, серед яких надання матеріальної  допомоги при народженні дитини, до ювілейних дат, на лікування  військовослужбовців, про надання матеріальної допомоги  на поховання та одноразової грошової допомоги  родині загиблого військовослужбовця Олексія Царьова.