Урочисті заходи в закладах освіти Визирської громади з нагоди Дня знань

Дата: 01.09.2023 13:19

Вже другий рік поспіль Перший дзвоник лунає в час воєнного стану. Другий рік поспіль наші діти замість гучного шкільного дзвоника на урок чують сигнали «Повітряної тривоги». Але навіть в такий важкий час, 1 вересня залишається святом для всіх – довгоочікуваним та хвилюючим: і для тих, хто вперше сьогодні переступить поріг школи, і для тих, хто сьогодні отримає статус майбутнього випускника, і для освітян, які так довго чекали своїх учнів за партами.

Шановні учасники освітнього процесу! Вітаємо вас з новим навчальним роком! Бажаємо нашим учням прагнень до знань, освітянам – витримки, мудрості та професіоналізму, батькам - терпіння! Хай новий навчальний рік стане для всіх нас безпечним!

Миру і Перемоги всім нам!

Дякуємо Збройним Силам України!

Слава Україні!