Обдаровану і талановиту молодь Визирської громади нагородили грошовими преміями
Сьогодні з нагоди Дня знань в закладах загальної середньої освіти відбулось нагородження обдарованої і талановитої молоді, що навчається в закладах освіти Визирської сільської ради, грошовими преміями. Дана премія призначається відповідно до Положення про надання та виплату премій обдарованій і талановитій молоді, що навчається в закладах освіти Визирської сільської ради, затвердженого рішенням Визирської сільської ради. В цьому році премію отримали 179 учнів нашої громади. Бажаємо нашим талановитим та обдарованим не втрачати свого бажання до нових знань та до нових перемог!
В цьому році шкільна родина нашої громади поповнилась на 104 першокласники. Сьогодні вони також не залишились без уваги. Всі першачки отримали гуманітарну допомогу у вигляді рюкзачків з канцелярським приладдям від благодійного фонду «Вітри змін» та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).