В Любопільській гімназії відкрито "Клас безпеки"

Дата: 01.09.2023 16:37

У Визирській громаді продовжується робота щодо створення "Класів безпеки" в закладах освіти. Сьогодні з нагоди Дня знань такий Клас було відкрито в Любопільській гімназії.

Оглянули новостворений клас, в якому дітей гімназії будуть навчати головним правилам безпеки, Визирський сільський голова Валерій Стоілакі, начальник відділу освіти, молоді та спорту Валентина Харламбова, представники Одеського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Турлак Євген та Нижник Сергій, поліцейський офіцер громади Дмитро Третяков.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Маємо надію, що уроки в такому "Класі безпеки" принесуть користь для наших учнів та навчать їх найголовнішим правилам безпечного життя.