У Визирці відбулася чергова сесія

Дата: 05.09.2023 16:49

Сьогодні під керівництвом сільського голови  Валерія Стоілакі відбулося пленарне засідання чергової сесії Визирської сільської ради. В роботі сесії взяв участь депутат Одеської обласної ради VIII  скликання Олег Кутателадзе.

Депутатами заслухано звіт про діяльність поліцейського офіцера громади у сфері профілактики правопорушень, проведення індивідуально-профілактичної роботи на території громади за 8 місяців 2023 року.

Затверджено структуру, штатну чисельність працівників закладів освіти громади на 2023-2024 навчальний рік, а також батьківську плату Мистецької школи на 2023-2024 навчальний рік, яка вже четвертий рік є незмінною - від 90 до 150 гривень за місяць в залежності від класу.

Внесено зміни до ряду цільових програм, які стосуються  будівництва укриттів, їх облаштування, діяльності комунального підприємства, підтримки ДСНС.

Розглянуто також питання щодо передачі генераторів на баланс відділу освіти, молоді та спорту для подальшого їх встановлення в закладах освіти громади.

Депутатами розглянуто ряд земельних питань які стосувалися відведення земельних ділянок під артсвердловинами, об'єктами інфраструктури, приватними житловими будинками громадян.