Невдовзі в Дії можна буде замовити доставку посвідчення водія через Укрпошту

Дата: 10.10.2023 09:35

Фото без описуНезабаром у застосунку Дія можна буде не лише здійснити обмін посвідчення водія, а й замовити доставку пластикового бланка на відділення Укрпошти або кур’єром додому.

Зареєструватись на тестування можна вже зараз через Телеграм-бот Дії.

Опція запису на тестування доступна для тих, хто втратив, пошкодив своє посвідчення водія чи змінив особисті дані, а також для водіїв-новачків, які отримали своє перше посвідчення з терміном дії 2 роки, і тепер хочуть обміняти документ на постійний.

Наразі в Дії можливо подати заявку на обмін або відновлення посвідчення, а потім забрати його у сервісному центрі МВС. Або ж взагалі відмовитися від пластикового документу і залишити лише Е-посвідчення.

Тепер же сервіс вдосконалюють, і незабаром можна буде в кілька кліків замовити доставку виготовленого посвідчення водія у відділення Укрпошти чи кур’єром на будь-яку зручну адресу.

Долучитися до бета-тесту можуть користувачі Дії, які мають:

• довідку платника податків (РНОКПП);

• документ, що посвідчує особу (паспорт);

• посвідчення водія, яке підлягає обміну або відновленню;

• зареєстроване місце проживання або посвідку на проживання в застосунку.

Реєструйтеся на бета-тест за посиланням.

Сервіс удосконалено Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ, Головним сервісним центром МВС, ДП «ІНФОТЕХ» та АТ «Укрпошта».

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.

Територіальний сервісний центр №5147 РСЦ ГСЦ МВС в Одеській області.