В Одеському державному університеті внутрішніх справ відкрито автошколу для осіб з інвалідністю

Дата: 12.10.2023 13:36

Одеський державний університет внутрішніх справ презентує автошколу, яка реалізує загальнодержавну ініціативу в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні «Без бар’єрів». Діяльність такої автошколи спрямована на соціальну адаптацію до суспільного життя на рівні можливостей для всіх, хто має інвалідність за наявності висновку облМСЕК про встановлення медичних показань для забезпечення автомобілем і відсутність протипоказань до керування ним та прагне опанувати навички керування автомобілем і отримати посвідчення водія категорії «В».

Одеське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю надає фінансову допомогу за рахунок коштів Державного бюджету на оплату навчання осіб з інвалідністю та їх перекваліфікації у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації, бюджетні кошти спрямовуються на навчання водінню автомобіля осіб з інвалідністю.

Для уточнення інформації звертатись у відділ соціального захисту населення Визирської сільської ради.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 року №999 при собі мати:

• висновки облМСЕК (ЦМСЕК, КрМСЕК) про встановлення медичних показань для забезпечення автомобілем і відсутність протипоказань до керування ним;
  • підтвердження про перебування осіб з інвалідністю на обліку;
  • пенсійне посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії;
  • довідки про реєстрацію місця проживання.