Пишаємося нашими рятувальниками

Дата: 25.10.2023 09:09

Віталій Пшеничний, Одещина

Вже понад 17 років Віталій рятує життя людей. Починав пожежником на Миколаївщині, а протягом останніх 5-ти років герой служить в селі Визирка Одеської області в підрозділі місцевої пожежної команди «Визирське джерело».

Від початку повномасштабного вторгнення Віталій Пшеничний разом з іншими героями-рятівниками бере активну участь у ліквідації пожеж та наслідків ракетних обстрілів на Одещині.

Чоловік вважає пожежно-рятувальну діяльність справою всього свого життя, бо саме так він може приносити користь людям, відчувати свою щоденну роботу важливою й потрібною громаді:

«Попри всю складність буду працювати та закликаю всіх долучатися до добровільних формувань, адже це можливість приносити користь людям, бути потрібним та рятувати життя».

Якщо і твоє покликання — рятувати, долучайся до лав пожежників-добровольців! Заповнюй анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1nSEfGflNdr3VjsrAolwhP6HVEWOh-HcYY7pv-9tos38/viewform?edit_requested=true

За матеріалами ДСНС України