28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2023 08:00

28 жовтня ми вшановуємо пам’ять воїнів, які загинули в боях за рідну землю, та населення, яке постраждало від дій нацистських окупантів.

Саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. Наш обов'язок — не забути про подвиг мужніх й одержимих співвітчизників, про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.

Уклін всім славним воїнам, представникам тилу, які проявляли героїзм і відвагу, самопожертву і любов до Батьківщини, боронячи свою країну від ворога.

Нині Україна продовжує переживати випробування війною... Найтрагічніше, що війна забирає людські життя, калічить долі. І тепер наше покоління, як ніколи, розуміє ціну миру.

Історія доводить, що кожен, хто посягне на українську землю, буде знищений.

Справжніми Героями є ті, хто до останнього боронив свій дім і не боявся дати відсіч ворогу й у Другу світову війну, й у сьогоднішній російсько-українській війні.

Ми пам’ятаємо кожного. Слава Героям України!

З повагою, сільський голова Визирської сільської ради Валерій СТОІЛАКІ