На засіданні виконкому у Визирці прийнято ряд важливих для громади питань

Дата: 27.10.2023 14:42

Фото без опису26 жовтня під керівництвом сільського голови  Валерія Стоілакі відбулося засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 11 питань порядку денного.

Членами виконкому заслухано звіт про виконання  бюджету Визирської громади  за  9 місяців 2023 року. Доходи бюджету Визирської громади за цей період склали 245 765,4 тис.грн. З них загальний фонд – 197 293,7 тис.грн, міжбюджетні трансферти – 43 688,9 тис.грн., в т.ч. освітня субвенція 25 719,1 тис.грн.,  та спеціальний фонд – 4 782,8 тис.грн. Виконання плану загального фонду місцевого бюджету, без урахування трансфертів, склало 99,3% .

Видатки Визирської громади – 284 984,8 тис.грн.  З них видатки загального фонду – 243 493,4 тис.грн., в т.ч. реверсна дотація – 81 241,2 тис.грн. та спеціального фонду – 41 491,4 тис.грн. Виконання склало 66,3%.

Заслухано звіт про підсумки організації роботи з розгляду звернень громадян протягом 9 місяців 2023 року у Визирській сільській раді.

Фото без описуЗатверджено рішення про організацію та проведення у 2023 році Дня Гідності та Свободи на території населених пунктів громади.

Встановлено неповнолітній дитині статусу дитини-сироти.

А також розглянуто ряд соціальних питань, серед яких надання матеріальної  допомоги:

• до Дня визволення України від фашистських загарбників особам з  інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій Другої світової війни і жертвам нацистських переслідувань по Визирській громаді;
  • при народженні дитини;
  • до ювілейних дат;
  • на лікування  військовослужбовців.