Запрошуємо мешканців Визирської громади долучитися до проведення дослідження щодо участі громадськості у процесах прийняття рішень органами місцевого самоврядування

Дата: 30.10.2023 09:18

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» протягом 6 листопада 2023 року ‒ 20 листопада 2023 року відвідає Одеську область для проведення дослідження щодо участі громадськості у процесах прийняття рішень органами місцевого самоврядування.

Дослідження буде проходити шляхом проведення фокус-групових досліджень та зустрічей з мешканцями громад, особами з інвалідністю, представниками громадських об’єднань осіб з інвалідністю, ВПО та представниками місцевих органів влади.

Планується відвідати 10 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Одеській області, а саме: Кодимську, Балтську, Доброславську, Визирську, Южненську, Чорноморську, Болградську, Саф’янівську, Арцизьку, Білгород-Дністровську.

6 листопада 2023 року відбудеться консультаційно-презентаційна зустріч щодо методології та завдань проєкту. Захід розпочнеться о 14:00.

Якщо ви мешканець вищезазначених громад запрошуємо долучитися до заходу.

Анкета для попередньої реєстрації:

Долучитися до заходу можна за посиланням:

Код доступу: 673676