З нагоди професійного свята колективи закладів культури Визирської громади нагородили Грамотами

Дата: 09.11.2023 16:22

Фото без описуНе зважаючи на складнощі та виклики часу, українська культура живе, творить та навчає мистецтву нові покоління. Працівники культури Визирської громади сьогодні не лише займаються своїми прямими професійними обов'язками, а і всебічно підтримують наших захисників.

З нагоди професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва секретар Визирської сільської ради Іван Ососкало нагородив колективи громади Грамотами.

Шановні працівники культури! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич нашого краю. Своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну! Щирі вітання вам із професійним святом! -  секретар Визирської сільської ради Іван Ососкало.