Першотравневому будинку культури 55 років

Дата: 11.11.2023 19:24

Сьогодні 55-річний ювілей Першотравневого будинку культури святкували усім селом.

За цей час будинок культури був свідком багатьох цікавих подій. Він залишається улюбленим місцем дозвілля жителів села. Місцем, де панує атмосфера щирості, доброзичливості, дружби та натхнення. Багато хто з мешканців пройшов тут свій шлях до творчості, а вже сьогодні сюди приходять їхні діти, онуки та навіть правнуки.

Колектив закладу та всі учасники художньої самодіяльності своєю щоденною кропіткою працею бережуть і примножують традиції українського народу.

Яскравими були виступи місцевих колективів, досягнення яких були відзначені Грамотами Визирської сільської ради.

Фото без описуФото без опису
Також ювілярів привітали їхні колеги по культурному цеху: Визирський СБК, Любопільський СБК, Дмитрівський СБК, Зоретрудівський СК та Калинівський СК.

Фото без описуФото без опису

Щира вдячність працівникам і вихованцям Першотравневого будинку культури за сумлінну працю та вагомі творчі здобутки. Бажаю вам миру, теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії.  Процвітання Першотравневому будинок культури. Нехай в його стінах виросте ще не одна плеяда талановитих дітей! - сільський голова Валерій Стоілакі.