У Визирській громаді відкрили меморіальні експозиції "Воїни, які житимуть вічно"

Дата: 21.11.2023 15:15
Кількість переглядів: 1947

Фото без описуСьогоднішній день - день не лише смутку, а і день честі та гідності, день незламності, тому що сьогодні ми боремось за своє життя, за свою незалежність. За право вчитися та працювати. За право творити нашу історію такою, якою ми хочемо її бачити, з власними неповторними традиціями. За право виховувати своїх дітей, доглядати старість своїх батьків в мирній державі.

Сьогодні в селах Визирка та Першотравневе урочисто відкрили меморіальні експозиції «Воїни, які житимуть вічно», присвячену Захисникам Визирської громади, імена яких сльозами та кров’ю нині вписані в нашу історію.

Металеві конструкції з фотографіями загиблих воїнів стали символом вшанування пам’яті. Символом вдячності кожному Герою за самопожертву, покладену сьогодні на вівтар незалежності.

Кожен з них – кривава сторінка в історії громади та України. Це нестерпна жива рана, яка ніколи не загоїться.

«Шануємо та низько вклоняємось кожному Герою, який віддав своє життя за те, щоб ми могли і надалі жити, працювати та запитувати себе кожного дня, чи достатньо ми зробили задля  перемоги. Слава Україні та вічна слава її Героям!» - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталя Бянова.

Наразі Визирською громадою проводиться робота зі створення відео біографій кожного Героя. Переглянути деякі з них можна за посиланнями:

Богдан Валерій Григорович, село Першотравневе

Костенко Артем Володимирович,село Любопіль