Проведено засідання позачергової сесії Визирської сільської ради

Дата: 29.11.2023 11:40

Фото без опису29 листопада 2023 року під керівництвом сільського голови  Валерія Стоілакі відбулося пленарне засідання позачергової сесії Визирської сільської ради. На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих за Україну.

Фото без описуФото без опису

Депутатами сільської ради затверджено план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів  Визирської сільської  ради на 2024 рік та план-графік виконання заходів із відстеження їх результативності.

З метою раціонального використання фінансового ресурсу внесено зміни та доповнення до ряду цільових програм, серед яких програма розвитку місцевого самоврядування, програма розвитку освіти на 2020 – 2024 роки, програма розвитку та фінансової підтримки КП «Визирське джерело» на 2023 рік.