Долучайтеся до громадського обговорення проєкту структури Статуту  Визирської громади

Дата: 01.12.2023 12:46

Фото без описуЗ метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку Визирської сільської територіальної громади, визначення правових та організаційних основ для максимально широкої участі територіальної громади у вирішенні питань місцевого самоврядування, налагодження взаємодії між владними, громадськими та приватними інститутами суспільства; врахування історичних, національно – культурних, соціально – економічних та інших особливостей здійснення  місцевого самоврядування на території Визирської сільської територіальної громади, Визирська сільська рада розпочинає громадське обговорення проєкту структури Статуту  Визирської сільської територіальної громади.

Пропозиції та зауваження до проєкту структури Статуту  Визирської сільської територіальної громади приймаються на електронну пошту Визирської сільської ради vizirkarada@ukr.net або на поштову адресу: 67543, с.Визирка, вул. Ставніцера Олексія, 56 в термін до 20 грудня 2023 року.

Звантажити Проєкт структури Статуту Визирської  сільської територіальної громади