Дякуємо, що врятували світ

Дата: 14.12.2023 08:30

14 грудня в Україні – особлива дата, адже у цей день відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Низький уклін, особлива шана й повага усім тим, хто на страх і ризик пішов тоді у ядерний вогонь, рятуючи наші з вами життя. Щиро дякуємо всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи за виявлений героїзм, самовідданість та мужність.

Через Чорнобиль пройшли понад 10 000 українських енергетиків. У їх числі 9 мешканців Визирської громади, які мають статус "ліквідатора наслідків аварії".

Нехай увесь жах Чорнобильської катастрофи залишиться лише на сторінках гіркої та стражденної української історії. Однак щоденно пам’ятаймо Чорнобиль, вчімось цінувати мир, спокій та людські життя.

Шановні ліквідатори, Божого благословення вам та вашим родинам, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваш історичний подвиг.

З повагою, сільський голова Валерій СТОІЛАКІ