На сесії Визирської сільської ради депутати прийняли програму «Милосердя в дії» на 2024 рік

Дата: 15.12.2023 10:54

Фото без опису14 грудня 2023 року під керівництвом сільського голови  Валерія Стоілакі відбулося пленарне засідання  позачергової сесії Визирської сільської ради.

Депутатами сільської ради затверджено штатні розписи бюджетних установ сільської ради, закладів освіти, культури, КП «Визирське джерело» та встановлено умови оплати їх праці.

Депутатським корпусом прийнято соціальну програму «Милосердя в дії»  на 2024 рік, як основний документ, згідно якого протягом наступного року надаватиметься матеріальна допомога пільговим та соціально незахищеним категоріям  населення Визирської громади.

З метою раціонального використання фінансового ресурсу внесено зміни та доповнення до ряду цільових програм, серед яких програма розвитку місцевого самоврядування, програма розвитку та фінансової підтримки КП «Визирське джерело» на 2023 рік, програма «Чисті села» та програма підвищення інвестиційної привабливості Визирської громади.