В Визирці проведено зустріч щодо промоції вакцинації

Дата: 15.12.2023 15:32

Фото без описуВ листопаді 2023 року в Визирській громаді було презентовано проєкт "Розбудова стійкої системи громадського здоров’я в громаді" USAID та визначено подальші кроки співпраці.

Під час зустрічі було визначено, що задля збільшення охоплення профілактичними щепленнями дітей та дорослих протягом наступного року в громаді будуть проводитися інформаційні та адвокаційні кампанії. Зокрема дев’ять просвітницьких зустрічей з метою поширення серед населення громади, передусім груп ризику та лідерів суспільної думки, доказової інформації щодо вакцинації та вакцинокерованих інфекцій.

Так сьогодні пройшла перша просвітницька зустріч щодо промоції вакцинації в рамках реалізації проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» USAID, на якій були присутні освітяни та батьки дітей Визирської громади.

В подальшому такі зустрічі планується проводити у всіх населених пунктах громади.