З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!
Сьогодні щирі вітання тим, хто сміливо несе світло, розганяючи темряву над Визирською громадою та нашою країною!
Від Вашої стійкості, професіоналізму та сумлінної праці залежить безперебійна робота всієї енергетичної галузі України. Особливо вагомо це зараз, коли ворог навмисно і підступно руйнує енергетичну інфраструктуру нашої держави.
Цього найкоротшого світлового дня хочемо подякувати кожному працівнику енергетичної галузі за невтомну, щоденну працю, високий професіоналізм та величезну самовіддачу. Нехай тепло і світло, яке Ви приносите в наші домівки, повертається Вам сторицею, енергія Ваших сердець ніколи не вичерпується, а кожна Ваша робота буде відзначена яскравим світлом гармонії, радості, впевненості та безпеки.
Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та мирного неба над головою! Дякуємо за самовіддану працю, яка наближає Перемогу!
З повагою, Визирський сільський голова Валерій СТОІЛАКІ